3 פרויקט לדוגמא

בית קנדה - תהליך עבודה 

1/9

תהליך העבודה ביפו היה מורכב משני אלמנטים: ארגוניים ועיצוביים. הצורך הארגוני נבע מתוך עבודת הכנה לפרויקט ודיוק הצרכים של לקוחות הפרויקט, מיהם הלקוחות מהן הדרישות והבנת השוק הקיים והיצע הקיים בו. האלמנט העיצובי היה מורכב משני פרמטרים עיקריים : שימור הבניין והקשר שלו לסביבה בה הוא נמצא, הקשר שבין הישן לחדש, ועיצוב ותכנון ברמת סטנדרט שעונה על צרכי הלקוחות. 

נקודת מפתח

המרכז מהווה בית לצעירים של בית שמש, מתוך הבנה כי הדור הצעיר הוא הכוח המניע והיוצר וחשוב לתת לו בית ותמיכה מתאימה שתעזור להניע קדימה. מכאן שיצרנו מקום מפגש מעל לסטנדרט עם אפשרויות לשיתופיות וחיבור בין הצעירים ובין הצוות של המרכז, שנמצא שם כדי למנף גבוה את הצעירים. 

עיצוב משפיע!

בחרנו בצבעים עזים אך נעימים שישלימו את המראה הביתי והנעים ויתנו למקום ניחוח חדשני ויצירתי. הצורות העיגוליות בחלל מבטאות ערכים של שיתופיות ושיוון, ומקום לעבודה משלימה יחד וכוחות משלימים. חלוקת החלל יצרה מגוון של מקומות ישיבה כאלו המאפשרים סוגים שונים של אינטראקציה בין הצעירים ובין הצוות העובד, מתוך רצון לענות על הצרכים המגוונים שיש לצעירי המקום. 

נקודת מפתח 

רצינו שהמרכז יכיל בתוכו אלמנטים ברורים של אקטיביזם ועשייה, ויביאו ליצרנות של הצעירים והצוות בחיבור להווה וקשר ישיר לעתיד. המרכז מהווה מקום חדשני ועם זאת רוצה למנף את הרוח הצעירה לאקטיביזם בתוך העיר ולהעלאת הקול הצעיר בעיר. 

עיצוב משפיע!

בתוך המרכז חילקנו את החדרים לפי הצרכים המדויקים של הצוות, ואיפשרנו מקום מפגש של הצוות יחד עם הצעירים להנעה לפעולה ואקטיביות בתוך המרכז. חדרי הפגישות והאקווריום עוצבו כדי לתת מענה למקום אינטימי יותר ומפגשים 1*1, ומקום שקט לעבודה יצרנית.  

נשמע מעניין, נכון? בואו לשמוע עוד! נשמח לדבר איתכם. 

צילום משרד: איל לוין

new logo red.png
  • Facebook Basic Black
  • Black LinkedIn Icon
  • Black Instagram Icon