פרויקט לדוגמא 1

משרד עורכי דין ליזמות ונדל"ן - תהליך עבודה

1/17

החשיבה והקונספט העיצובי של המשרד, נשען על מספר נקודות מפתח עסקיות וארגוניות שאותם הבנו יחד עם מנהל המשרד והעובדים בו. המשרד עבר שינוי אסטרטגי והיה צורך בעיצוב נכון שיתמוך ויחזק את התהליך. עיצבנו את המשרד כך שעיצוב החלל והמיתוג יחד יספרו את הסיפור העסקי למי שנכנס בשעריו , אך גם יעזור לעובדים לעבור את השינוי ולהיות חלק ממנו. השתמשנו במגוון של חומרים סופר מעניינים שיוצרים חוויה עיצובית ומיתוגית מעולה, שעושה את העבודה. 

נקודת מפתח

Shifting ממשרד שמתעסק רק בנדל"ן למשרד שמשלב בין השניים: יזמות - נדל"ן. הרכיבים המרכזיים ביזמות הם יצירתיות וחדשנות ולכן רצינו שהעיצוב יעביר את התחושה ויגלם אותה

עיצוב משפיע!

המרנו חדר עבודה לחדר ישיבות שיהיה חדר יצירה וקריאטיביות. מצד אחד ישמש כחדר ישיבות לעבודה למספר רב משתתפים ומאידך יאפשר מקום ליצירה, מחשבה, פיתוח וחדשנות. הכנסנו לתוך חדר הישיבות ספסל שמתכתב עם השולחן ומאפשר שיח שונה, פחות פורמלי ורשמי, מעוצב בבד איכותי חמים ונעים.  העיצוב משדר נוחות, חמימות וקריאטיביות. יחד עם העיצוב המדויק, הכנסנו אלמנטים מיתוגיים ברחבי המשרד הקשורים באופן ישיר לעולם היזמות, אלו משלימים את העיצוב ומחזקים את החוויה המיתוגית של העסק.  

נקודת מפתח 

חיבורים. חלק אינטגרלי בעיצוב עסק ברצון לחבר. לחבר בין המנהל לעובדים וליצור קשר מבוסס ועמיד יותר, שמתבסס על תפיסה ניהולית שיתופית ומבוזרת יותר, כך שלכל עובד הטייטל שלו אך הבנה רוחבית יותר במתרחש במשרד. בנוסף רצינו לחבר בין הזהות של העובדים במשרד למיתוג המתחדש ולתת לעובדים מקום להתחבר לזהות המיתוג. יחד עם זאת לגרום לעובדים לאתגר את עצמם ולהתכוונן לקראת תחום שמצריך כישורים ומיומניות נוספות אל תוך העבודה הקיימת. 

עיצוב משפיע!

יצרנו לכל עובד פינה עם דגשים מיוחדים עבורו, כל אחד על פי עיסוקו הייחודי. מתוך תפיסה כי לעובדים צריך להיות נח ומותאם פיזית לעבודה הספציפית שלהם. בנוסף, יצרנו שפה עיצובית מיוחדת ברחבי המשרד שמביאה את הפן היזמי לקדמת הבמה בצורה חדשנית וצעירה. השתמשנו בחומרים מתוך עולם הנדלן וחיברנו אותם לעולם היזמות. כל החומרים קשורים ישירות לפרויקטים של המשרד ולעיר שלה הם נותנים כבוד. 

נשמע מעניין, נכון? בואו לשמוע עוד! נשמח לדבר איתכם.   

צילום משרד: יובל יוסף

new logo red.png
  • Facebook Basic Black
  • Black LinkedIn Icon
  • Black Instagram Icon