2 פרויקט לדוגמא

מרכז צעירים בית שמש - תהליך עבודה

1/27

מרכז צעירים בית שמש, הינו מקום חדש שנפתח בעיר ומביא איתו רוח חדשה לעיר. החשיבה הארגונית החלה מתוך מחשבה על התרבות הארגונית של המקום והרצון להמציא ולברוא אותה בצורה מדויקת המשקפת את הערכים והנחות היסוד הרצויים. מתוך חשיבה על הדור הצעיר, רצינו שהעיצוב יעביר את החוויה באופן החושי המדויק ביותר ויצליח לגרום לתנועה, למרחב יצירתי ולמקום בו נפגשים יחד ויוצרים מציאות. העבודה כללה פיתוח שפה מיתוגית, פיתוח הלוגו של המקום, ומינוף שלו במרחב ליצירת שפה אחידה הרמונית מיתוגית ועיצובית.

נקודת מפתח

המרכז מהווה בית לצעירים של בית שמש, מתוך הבנה כי הדור הצעיר הוא הכוח המניע והיוצר וחשוב לתת לו בית ותמיכה מתאימה שתעזור להניע קדימה. מכאן שיצרנו מקום מפגש מעל לסטנדרט עם אפשרויות לשיתופיות וחיבור בין הצעירים ובין הצוות של המרכז, שנמצא שם כדי למנף גבוה את הצעירים. 

עיצוב משפיע!

כחלק מפיתוח שפה מיתוגית בחרנו בצבעים עזים אך נעימים שישלימו את המראה הביתי והנעים ויתנו למקום ניחוח חדשני ויצירתי. הצורות העיגוליות בחלל מבטאות ערכים של שיתופיות ושיוון, ומקום לעבודה משלימה יחד וכוחות משלימים. חלוקת החלל יצרה מגוון של מקומות ישיבה כאלו המאפשרים סוגים שונים של אינטראקציה בין הצעירים ובין הצוות העובד, מתוך רצון לענות על הצרכים המגוונים שיש לצעירי המקום. 

נקודת מפתח 

רצינו שהמרכז יכיל בתוכו אלמנטים ברורים של אקטיביזם ועשייה, ויביאו ליצרנות של הצעירים והצוות בחיבור להווה וקשר ישיר לעתיד. המרכז מהווה מקום חדשני ועם זאת רוצה למנף את הרוח הצעירה לאקטיביזם בתוך העיר ולהעלאת הקול הצעיר בעיר. 

עיצוב משפיע!

בתוך המרכז חילקנו את החדרים לפי הצרכים המדויקים של הצוות, ואיפשרנו מקום מפגש של הצוות יחד עם הצעירים לפעולות אקטיביות והנעה לפעולה בתוך המרכז. חדרי הפגישות והאקווריום עוצבו כדי לתת מענה למקום אינטימי יותר ומפגשים 1*1, ומקום שקט לעבודה יצרנית.  

נשמע מעניין, נכון? בואו לשמוע עוד! נשמח לדבר איתכם. 

צילום משרד: איל לוין

new logo red.png
  • Facebook Basic Black
  • Black LinkedIn Icon
  • Black Instagram Icon